Kurumsal

Atomy Hakkında Detaylar

Başarı; 2009 yılında kurulan Atomy, Güney Kore dahil 21 farklı bölgede doğrudan satış yapan bir ağ pazarlama şirketidir. Kurucu Başkanı Han-Gill Park tarafından belirlenen Mutlak Kalite Mutlak Fiyat ilkelerine bağlı, tüketici odaklı bir strateji uygulayarak hızlı bir şekilde büyümektedir. Atomy 2020 yılında Global satışlarda 1.9 milyar dolar satış hacmine ulaştığını ve global üye sayısının 15 milyonu geçtiğini açıklamaktadır. Her sene ortalama %30 büyüyen Atomy, Güney Kore’nin en büyük ağ pazarlama şirketidir. Atomy doğrudan satış pazarında “One Server System” yapısıyla fark yaratmaktadır. Bu sistem sayesinde Atomy Globalde faaliyet gösteren tüm ülkelerden üye edinebilirsiniz.

Atomy, ürünlerini dünya çapında tedarik etmesine imkân veren Global Tedarik Global Satış (GSGS) stratejisi ile tüm üreticilerle tüketicileri birleştiren global bir dağıtım merkezi olma yolunda olduğunu belirtmektedir. Atomy, 6 ülkede uluslararası patent sahibidir.

Yenilikçilik; Atomy, müşteri başarısına öncelik veren ve ilkeleri “Gözetme, Birlikte Büyüme ve Paylaşma” prensiplerine dayalı kurumsal kültürü merkezine alan yenilikçi bir düşünce yapısına sahiptir. Bu düşünce yapısıyla sürdürülebilir büyümenin dayandığı temellerini güçlendiren Atomy, doğrudan satış sektörüne farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Atomy vizyonu için, her zaman “Mutlak Kalite Mutlak Fiyat” ilkesine bağlı kalmakta, çalışanlarına sosyal yardımlar sunmakta, iş ortakları ile büyümekte ve kazanımlarını ait olduğu toplumdaki diğer bireylerle paylaştığını belirtmektedir.

Atomy Stratejisi için; tek tek özenle seçilmiş kaliteli ürünleri gereksiz dağıtım giderlerini azaltarak erişilebilir fiyatlarla satmayı gerektirir. Bu müşteri merkezli doğrudan satış stratejisi sayesinde Atomy ilk 10 yılında hızlı bir büyüme sergilediğini belirtmektedir. Atomy, tüketici odaklı bir ağ pazarlama stratejisi kullanır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri daha uygun fiyatlara seçip, büyük mağazalar, indirimli mağazalar, evden alışveriş ağları ve online alışveriş ile rekabet edebilecek dağıtım kanallarından satmaktadır.

Bu strateji ile nihai hedefimiz olan “Müşteri Memnuniyetini Aşarak Müşteri Başarısına” ulaşacağımıza söz veriyoruz. Şeklinde ifade etmektedir.

Atomy Ürünleri

Atomy, resmî web sitesinde de belirttiği üzere 2009 yılında sadece 33 ürün sunabilirken bugün Absolute CellActive Cilt Bakımı, Atomy Cilt Bakımı The Fame, sağlık gıdaları, güzellik ürünleri, ev eşyaları, yiyecekler ve moda dahil olmak üzere 426 ürünle doğrudan satış sistemindedir ve daha da geniş kapsamlı bir dağıtım şirketi olma yolunda ilerlemektedir.

Atomy Türkiye

Atomy Türkiye, 2021 Haziran ayında operasyonel faaliyetlerine başlamıştır. Atomy Türkiye ofisi İstanbul Ataşehir’dedir

Müşteri memnuniyetinin de ilerisinde müşterilerinin başarısına öncelik veren Atomy Türkiye faaliyetlerini bu inançla sürdürmekte olduğunu belirtmektedir.

Atomy Türkiye, Atomy Global’e bağlı 20 firmadan biri olup, ülkemizde 40 çeşit ürünle hizmet verdiklerini belirtmiştir. Absolute CellActive Cilt Bakımı, Atomy Cilt Bakımı The Fame, sağlık gıdaları, güzellik ürünleri Türkiye’de çok talep görmektedir. Ülkemizin çeşitli illerinde Atomye ait birçok eğitim merkezi bulunmaktadır ve eğitim merkezlerinde insanlarla yüz yüze çalışmalar yapılmaktadır.

At vero eos et accusamus et iusto odio digni goikussimos ducimus qui to bonfo blanditiis praese. Ntium voluum deleniti atque.

Melbourne, Australia
(Sat - Thursday)
(10am - 05 pm)